Zakwaterowanie

Pałac Ciekocinko | Hotel Resort & Wellness


Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to 5-gwiazdkowy butikowy hotel położony na Kaszubach 5 km od najpiękniejszej plaży Morza Bałtyckiego. Miejsce, przy którego tworzeniu zadbano o każdy detal. W tym wyjątkowym, butikowym hotelu z łatwością można przenieść się w czasie o 100 lat wstecz do epoki secesji, w której królował styl art deco. Służy temu każdy szczegół tego miejsca: zabytkowe meble, ręcznie wykonane tapety, oryginalne telefony.

Pałac Ciekocinko


Przy Pałacu działa Stadnina Koni Ciekocinko, która jest integralną częścią kompleksu. To właśnie tu dwa razy do roku odbywały się największe międzynarodowe zawody jeździeckie organizowane w Polsce – Baltica Equestrian Tour, z udziałem najwybitniejszych jeźdźców z całego świata. Stadnina posiada 2 zewnętrzne międzynarodowe areny europejskiego standardu oraz krytą sportową ujeżdżalnię. To obiekt unikalny na skalę Polski.

Restauracja


Na wszystkich spragnionych kulinarnych doznań czekają dwie pałacowe restauracje z daniami klasy fine dining i sezonowym menu degustacyjnym.

Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to także strefa wellness, gdzie dzięki kompleksowym zabiegom Institut Esthederm można odnowić duszę, ciało i umysł.
Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to miejsce, w którym luksus spotyka się z historią i przepiękną naturą.

NA WYDARZENIE ZAPRASZAJĄ

PARTNER WYDARZENIA