Zakwaterowanie

The Bridge Wrocław Hotel


The Bridge to obiekt położony w samym centrum historycznego Ostrowa Tumskiego, który oferuje wyjątkowe doświadczenie. Łączy w sobie przeszłość i dziedzictwo tego miejsca ze współczesnością. The Bridge to unikalny, stylowy i elegancki hotel we Wrocławiu z zachwycającymi wnętrzami i usługami na najwyższym, światowym poziomie.

Rezerwacja noclegu


Wybierając podczas rejestracji pakiet z hotelem, automatycznie dokonywana jest rezerwacja pokoju 1-osobowego typu Classic w hotelu The Bridge. W ramach noclegu przysługuje dostęp do Strefy Wellness: sauny suchej, biosauny ziołowej, łaźni ziołowo-aromaterapeutycznej w godzinach 12:00-21:00 oraz dostęp do Fitness 24h na dobę.

Doba hotelowa obowiązuje od godz. 15:00 do godz. 12:00.

Dla Państwa wygody transfery pole → hotel → pole również będą zapewnione. Zachęcamy do pozostawienia samochodu na polu, aby móc w pełni korzystać z wszystkich atrakcji, które będą dostępne podczas wydarzenia.

Restauracja CRAFT


Restauracja CRAFT zlokalizowana jest w hotelu The Bridge Wrocław w najstarszej części miasta.
To połączenie kuchni nowoczesnej i międzynarodowej z wykorzystaniem lokalnych składników i kulinarnego rzemiosła.
Bar Craft oferuje autorskie koktajle, wybrane wina i alkohole. Koneserzy znajdą tu duży wybór cydru, likierów oraz piwa rzemieślnicze z lokalnych browarów.

NA WYDARZENIE ZAPRASZAJĄ

PARTNER WYDARZENIA