Turniej

Swing z Bentleyem

Bentley Golf Invitational to wydarzenie, które na dobre wpisało się w harmonogram wydarzeń przygotowanych z myślą o Klientach marki. Wydarzenie wyjątkowe, przygotowane z dbałością o każdy detal. Tak jak samochody marki Bentley, która od ponad wieku nieprzerwanie utrzymuje opinię jednego z najbardziej pożądanych motoryzacyjnych brandów świata.

Zobacz więcej

Bentley Golf Invitational

Tym razem zaprosimy naszych Klientów na wyjątkowe spotkanie z golfem – akademię golfa na prestiżowym polu Sierra Golf Club, podczas której jej uczestnicy poznają podstawowe tajniki golfa, spróbują swoich sił w uderzaniu golfowych piłek oraz odkryją uroki gry, którą pokochały miliony ludzi na świecie. Podczas tego wyjątkowego spotkania nie zabraknie oczywiście luksusowych samochodów marki Bentley, a także dodatkowych atrakcji przygotowanych z myślą o naszych Klientach. Scenerią wydarzenia będzie nie tylko malownicze pole golfowe Sierra Golf Club, ale także butikowy Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Welness, gdzie podczas wieczornej imprezy zaprosimy uczestników wydarzenia w wyjątkową podróż w czasie…

Zobacz więcej

Gość specjalny

Gościem specjalnym Bentley Golf Invitational będzie Karol Okrasa, znany kucharz, prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej. Dewizą dań, które tworzy jest innowacja, która w umiejętny sposób łączy się z tradycją, a w których dobór odpowiedniej jakości składników staje się fundamentem całości. Podczas drugiego dnia Bentley Golf Invitational Karol Okrasa poprowadzi warsztaty kulinarne, podczas których zdradzi tajniki swojej wyśmienitej kuchni i podzieli się receptą na wyjątkowy smak tworzonych potraw.

Zobacz więcej

Zakwaterowanie

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w przepięknym Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Jest to 5-gwiazdkowy butikowy hotel położony na Kaszubach 5 km od najpiękniejszej plaży Morza Bałtyckiego.

Zobacz więcej

Partner wydarzenia

Wydarzenie Bentley Golf Invitational jest organizowane we współpracy z The Macallan – globalny partner marki. Współpraca Bentley i The Macallan opiera się na wspólnych wartościach. Zamiłowanie do rzemiosła wykracza daleko poza mury naszych fabryk. Widać to we wszystkim, co robimy – tworzymy produkty i doświadczenia, które celebrują nasze dążenie do doskonałości. Bogate dziedzictwo obu marek kreuje naszą spójną wizję przyszłości. Połączenie tych światów pozwala nam tworzyć niezwykłe historie o luksusie i
zaangażowaniu w wizję postępowego świata.

Zobacz więcej

Lokalizacja

Gospodarzem wydarzenia Bentley Golf Invitational 2023 będzie Sierra Golf Resort – mistrzowskiej klasy pole golfowe w sercu kaszubskich lasów. Resort położony jest w Wejherowie we wspaniałym otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Należące do resortu 18-dołkowe pole golfowe to obiekt projektu Szkota Camerona Sinclaira. Przy polu działa profesjonalna akademia golfa, na którą składają się 9-dołkowe pole treningowe, driving range (26 stanowisk osłoniętych przed deszczem, putting i chipping green). Miejsce stworzone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z golfem.

Zobacz więcej

Trzecia edycja

Trzecia edycja Bentley Invitational, podobnie jak dwie wcześniejsze, będzie miała formułę invitational, a udział w wydarzeniu jest możliwy wyłącznie dla zaproszonych gości. Spotkamy się w kameralnym gronie Przyjaciół i Klientów, ceniących nie tylko najlepszej klasy samochody, ale i podzielających wartości będące fundamentem marki Bentley.

Zobacz więcej

Bentley Golf

Zaangażowanie marki Bentley w sport, a szczególnie w sporty motorowe, sięga początków jej istnienia. Golf w swoim duchu doskonale uosabia wartości zakorzenione w brytyjskim charakterze marki. O tym, jak silny jest to związek, świadczy chociażby sposób, w jaki firma z Crewe uczciła 100-lecie swojego istnienia. Efektem tego wyjątkowego jubileuszu było powstanie m.in. limitowanej, ekskluzywnej linii kijów golfowych Bentley Golf.

Zobacz więcej